CR8410-1000
Numer produktu DigiKey
582-1017-ND
Producent
Numer produktu producenta
CR8410-1000
Opis
CURR SENSE XFMR 20A IN-LINE
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 A Transformatory wykrywające prąd 20Hz - 1kHz 41Ohm Swobodnie zwisające (liniowe)
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
20 A
Producent
CR Magnetics Inc.
Przekładnia prądowa
1000:1
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
41Ohm
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
1,094" x 0,866" (27,80mm x 22,00mm) (dł. x szer.)
Zakres częstotliwości
20Hz - 1kHz
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,323" (8,20mm)