TUNS50F12
Numer produktu DigiKey
1776-1807-ND
Producent
Numer produktu producenta
TUNS50F12
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 50W
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 4,2A 85 - 264V~ Wejście
Modele EDA/CAD
TUNS50F12 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 100°C (z odciążaniem)
Seria
Sprawność
84%
Rozmiar / wymiar
2,30" x 1,47" x 0,50" (58,4mm x 37,3mm x 12,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Regulacja linii
24mV
Prąd - wyjściowy (maks.)
4,2A
Regulacja obciążenia
24mV
Moc (W)
50 W