TUNS500F48
Numer produktu DigiKey
1776-1805-ND
Producent
Numer produktu producenta
TUNS500F48
Opis
AC/DC CONVERTER 48V 500W
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 48V 10,5A 85 - 264V~ Wejście
Modele EDA/CAD
TUNS500F48 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 100°C (z odciążaniem)
Seria
Sprawność
90%
Rozmiar / wymiar
4,62" x 2,42" x 0,50" (117,3mm x 61,5mm x 12,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Napięcie - wyjściowe 1
48V
Regulacja linii
96mV
Prąd - wyjściowy (maks.)
10,5A
Regulacja obciążenia
96mV
Moc (W)
500 W