PBA30F-12-N
Numer produktu DigiKey
1776-1485-ND
Producent
Numer produktu producenta
PBA30F-12-N
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 30W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 85 - 264V~ Wejście
Kategoria
Prąd - wyjściowy 1
2.5 A
Sprawność
78%
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Napięcie - wyjściowe 1
12V