PDA30F-12-N
Numer produktu DigiKey
1776-PDA30F-12-N-ND
Producent
Numer produktu producenta
PDA30F-12-N
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 30W
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 85 - 264V~ Wejście
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Napięcie - izolacji
3 kV
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
85,5%
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 70°C (z odciążaniem)
Typ
Obudowane
Funkcje
Wyjście nastawne, wejście uniwersalne
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, DEMKO, UKCA
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy 1
2.5 A