LHA150F-36
Numer produktu DigiKey
1776-LHA150F-36-ND
Producent
Numer produktu producenta
LHA150F-36
Opis
AC/DC CONVERTER 36V 151W
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 36V 85 - 264V~ Wejście
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Sprawność
92,5%
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-10°C - 70°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Funkcje
Wejście uniwersalne
Typ
Otwarta rama
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
6,30" x 2,95" x 0,93" (160,0mm x 74,9mm x 23,6mm)(dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, DEMKO, TUV, UL
Napięcie - wyjściowe 1
36V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy 1
4.2 A