ZWS150BP-36
Numer produktu DigiKey
285-ZWS150BP-36-ND
Producent
Numer produktu producenta
ZWS150BP-36
Opis
AC/DC CONVERTER 36V 150W
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 36V 85 - 265V~ Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ZWS150BP-36 Modele
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Napięcie - izolacji
3 kV
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
0.87
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-10°C - 70°C (z odciążaniem)
Typ
Otwarta rama
Funkcje
Wyjście nastawne, obsługa wejścia prądu stałego, rozkład obciążeń, PFC, wejście uniwersalne
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe
85 - 265V~
Rozmiar / wymiar
6,30" x 2,95" x 1,46" (160,0mm x 75,0mm x 37,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
36V
Agencja zatwierdzająca
CE
Prąd - wyjściowy 1
4.2 A