MC08CA100D-TF
Numer produktu DigiKey
338-MC08CA100D-TFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
338-MC08CA100D-TFCT-ND - Taśma cięta (CT)
338-MC08CA100D-TFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MC08CA100D-TF
Opis
CAP MICA 10PF 0.5PF 100V 0805
Szczegółowy opis
10 pF Mica Kondensatory 100 V 0805 (2012 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność
10 pF
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,5pF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,055" (1,40mm)
Napięcie - znamionowe
100 V