MC08CA100D-F
Numer produktu DigiKey
338-1099-ND
Producent
Numer produktu producenta
MC08CA100D-F
Opis
CAP MICA 10PF 0.5PF 100V 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 pF Mica Kondensatory 100 V 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MC08CA100D-F Modele
Kategoria
Materiał dielektryczny
Mica
Producent
Cornell Dubilier Knowles
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Funkcje
RF, wysoka jakość, niska strata
Pojemność
10 pF
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,5pF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,055" (1,40mm)
Napięcie - znamionowe
100 V