381LQ222M200A452 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Cornell Dubilier Knowles
W magazynie: 476
Arkusz danych
Similar
Cornell Dubilier Knowles
W magazynie: 651
Arkusz danych
W magazynie: 1 720
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 237
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 0
Nichicon
Nichicon
W magazynie: 147
W magazynie: 335
Udoskonalony
Rubycon
Chemi-Con
W magazynie: 146
2200 µF 200 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 96mOhm przy 120Hz 2000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
381LQ222M200A452
Numer produktu DigiKey
338-3830-ND
Producent
Numer produktu producenta
381LQ222M200A452
Opis
CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP TH
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
3.48 A @ 120 Hz
4.87 A @ 20 kHz
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,378" (35,00mm)
Napięcie - znamionowe
200 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,850" (47,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
96mOhm przy 120Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C