381LQ222M200K052
Numer produktu DigiKey
338-4352-ND
Producent
Numer produktu producenta
381LQ222M200K052
Opis
CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP TH
Szczegółowy opis
2200 µF 200 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 90mOhm przy 120Hz 2000h przy 105°C
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
3.48 A @ 120 Hz
4.87 A @ 20 kHz
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,181" (30,00mm)
Napięcie - znamionowe
200 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
2,047" (52,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
90mOhm przy 120Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C