EKZE630ETD330MF11D
Numer produktu DigiKey
565-EKZE630ETD330MF11DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
565-EKZE630ETD330MF11DCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
EKZE630ETD330MF11D
Opis
CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 µF 63 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 105°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
106 mA @ 120 Hz
Seria
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
265 mA @ 100 kHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Impedancja
350 mOhms
Status części
Nieaktualne
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Napięcie - znamionowe
63 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C