185153J250RAB-F jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Cornell Dubilier Knowles
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Cornell Dubilier Knowles
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 437
Udoskonalony
TDK
Udoskonalony
0.015 µF Kondensatory warstwowe 160V 250V Poliester, metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
185153J250RAB-F
Numer produktu DigiKey
185153J250RAB-F-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
185153J250RAB-F
Opis
CAP FILM 0.015UF 5% 250VDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
185153J250RAB-F Modele
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rozmiar / wymiar
0,283" x 0,098" (7,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,256" (6,50mm)
Tolerancja
±5%
Zakończenie
Wtyki PC
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
160V
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
250V