B32529C6153J289 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Cornell Dubilier Knowles
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Cornell Dubilier Knowles
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
0.015 µF Kondensatory warstwowe 200V 400V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany - w stosach Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
B32529C6153J289
Numer produktu DigiKey
495-2571-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
B32529C6153J289
Opis
CAP FILM 0.015UF 5% 400VDC RAD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
B32529C6153J289 Modele
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Obudowa / skrzynia
Status części
Nie do nowych projektów
Rozmiar / wymiar
0,283" x 0,138" (7,20mm x 3,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±5%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
200V
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
400V