184333J250RBB-F jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Cornell Dubilier Knowles
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Cornell Dubilier Knowles
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Similar
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
TDK
TDK
0.033 µF Kondensatory warstwowe 160V 250V Poliester, metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
184333J250RBB-F
Numer produktu DigiKey
184333J250RBB-F-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
184333J250RBB-F
Opis
CAP FILM 0.033UF 5% 250VDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
184333J250RBB-F Modele
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rozmiar / wymiar
0,413" x 0,157" (10,50mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,354" (9,00mm)
Tolerancja
±5%
Zakończenie
Wtyki PC
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
160V
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
250V