168333J250C-F jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Arkusz danych
Similar
TDK
0.033 µF Kondensatory warstwowe 160V 250V Poliester, metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
168333J250C-F
Numer produktu DigiKey
168333J250C-F-ND
Producent
Numer produktu producenta
168333J250C-F
Opis
CAP FILM 0.033UF 5% 250VDC RAD
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
168333J250C-F Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,283" x 0,138" (7,20mm x 3,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,295" (7,50mm)
Tolerancja
±5%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
160V
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
250V