CG-PD60PPS
CG-PD60PPS
CG-PD60PPS
Numer produktu DigiKey
6089-CG-PD60PPS-ND
Producent
Numer produktu producenta
CG-PD60PPS
Opis
BATT CHARGER DESKTOP 5V-20V 3A
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Biurkowy Ładowarki akumulatorów 5V - 20V 3A
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CG-PD60PPS Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe
12 - 24V
Producent
Coolgear
Moc - maks.
60W
Seria
Rozmiar / wymiar
3,48" x 1,99" x 1,03" (88,39mm x 50,55mm x 26,16mm) (dł. x szer. x wys.)
Opakowanie
Obudowa detaliczna
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Gniazdo USB A, gniazdo USB C
Typ
Biurkowy
Funkcje
Wskaźnik LED
Procesy chemiczne baterii
Urządzenia Xscale
Temperatura robocza
0°C - 55°C
Liczba ogniw
2
Agencja zatwierdzająca
CE, FCC, IEC, POP, TSCA
Napięcie - nominalne
5V - 20V
Waga
127,5g
Prąd ładowania - maks.
3A