CG-PD100C
CG-PD100C
CG-PD100C
Numer produktu DigiKey
2671-CG-PD100C-ND
Producent
Numer produktu producenta
CG-PD100C
Opis
BATT CHG ENCLD 5V 9V 12V
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Ładowarki akumulatorów 5V, 9V, 12V, 15V, 20V 3A
Kategoria
Prąd ładowania - maks.
3A
Producent
Coolgear
Napięcie - wejściowe
12 - 24V=
Seria
Moc - maks.
100W
Opakowanie
Obudowa detaliczna
Rozmiar / wymiar
3,48" x 2,00" x 1,03" (88,30mm x 50,80mm x 26,16mm) (dł. x szer. x wys.)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, mocowanie ścienne
Typ
Obudowane
Styl zakończenia
Gniazdo USB C
Procesy chemiczne baterii
Urządzenia Xscale
Temperatura robocza
0°C - 55°C
Liczba ogniw
1
Waga
267,6g
Napięcie - nominalne
5V, 9V, 12V, 15V, 20V