T604-025.0M
Numer produktu DigiKey
CW774TR-ND - Taśma i szpula (TR)
CW774CT-ND - Taśma cięta (CT)
CW774DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T604-025.0M
Opis
XTAL OSC VCTCXO 25.0000MHZ LVCMO
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz VCTCXO HVCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 10-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Wyjście
HVCMOS
Prod.
Napięcie - zasilania
3,3V
Seria
Stabilność częstotliwości
±280ppb
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania (maks.)
6mA
Rezonator bazowy
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Obudowa / skrzynia
10-SMD, brak odprowadzenia
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)