PM113-200.0M nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Connor Winfield
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Suntsu Electronics, Inc.
W magazynie: 880
Arkusz danych
Suntsu Electronics, Inc.
W magazynie: 880
200 MHz XO (standardowe) LVPECL Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMD 7.00mm x 5.00mm  PM Series
PM113-200.0M
Numer produktu DigiKey
CW665-ND
Producent
Numer produktu producenta
PM113-200.0M
Opis
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVPECL
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Wyjście
LVPECL
Prod.
Napięcie - zasilania
3,3V
Seria
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Opakowanie
Listwa
Temperatura robocza
0°C - 70°C
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania (maks.)
95mA
Rezonator bazowy
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,069" (1,75mm)