M100F-019.2M
Numer produktu DigiKey
CW783TR-ND - Taśma i szpula (TR)
CW783CT-ND - Taśma cięta (CT)
CW783DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
M100F-019.2M
Opis
XTAL OSC TCXO 19.2000MHZ LVCMOS
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
19.2 MHz TCXO HVCMOS Oscylator 3,3V 8-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±100ppb
Seria
Temperatura robocza
0°C - 70°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
3,3mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
8-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)