HSM613-049.152M
Numer produktu DigiKey
222-HSM613-049.152MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
222-HSM613-049.152MCT-ND - Taśma cięta (CT)
222-HSM613-049.152MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HSM613-049.152M
Opis
XTAL OSC XO 49.1520MHZ HCMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
49.152 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
20mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Rozmiar / wymiar
0,295" x 0,197" (7,50mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,055" (1,40mm)