DV75C-025.0M
Numer produktu DigiKey
CW885TR-ND - Taśma i szpula (TR)
CW885CT-ND - Taśma cięta (CT)
CW885DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DV75C-025.0M
Opis
XTAL OSC TCXO 25.0000MHZ LVCMOS
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz TCXO HVCMOS Oscylator 3,3V 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DV75C-025.0M Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±280ppb
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
6mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)