CPDQ3V3U-HF jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Comchip Technology
W magazynie: 4 000
Arkusz danych
10,4V Zacisk 9,8A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy 0402/SOD-923F
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CPDQ3V3U-HF
Numer produktu DigiKey
641-1477-2-ND - Taśma i szpula (TR)
641-1477-1-ND - Taśma cięta (CT)
641-1477-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CPDQ3V3U-HF
Opis
TVS DIODE 3.3VWM 10.4VC 0402
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CPDQ3V3U-HF Modele
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
102W
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Nieaktualne
Pojemność przy częstotliwości
80pF przy 1MHz
Typ
Zener
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
3,3V
Obudowa / skrzynia
SOD-923
Napięcie - przebicia (min.)
5V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
10,4V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
9,8A (8/20µs)