CPDQC3V3TU-HF
Numer produktu DigiKey
641-CPDQC3V3TU-HFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
641-CPDQC3V3TU-HFCT-ND - Taśma cięta (CT)
641-CPDQC3V3TU-HFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CPDQC3V3TU-HF
Opis
ESD PROTECTION DIODES
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12V Zacisk 15A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy 0402C/SOD-923F
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
15A (8/20µs)
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
180W
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Typ
Zener
Pojemność przy częstotliwości
114pF przy 1MHz
Kanały jednokierunkowe
1
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
3,3V (maks.)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - przebicia (min.)
5V
Obudowa / skrzynia
0402 (1006 metryczne)
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
12V