800-18-13D-RE-0015F-1
Numer produktu DigiKey
1175-800-18-13D-RE-0015F-1-ND
Producent
Numer produktu producenta
800-18-13D-RE-0015F-1
Opis
CRD 18AWG NEMA5-15P - 320C13 15'
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15,00' (4,57m) Przewód zasilający Czerwone NEMA 5-15P na IEC 320-C13 SJT
Kategoria
Ekranowanie
Nieekranowane
Producent
CNC Tech
Długość
15,00' (4,57m)
Opakowanie
Torba
Oznaczenie agencji zatwierdzającej
cUL, UL
Status części
Aktywny
Zaaprobowane kraje
Kanada, Stany Zjednoczone
Styl
Wtyki męskie (ostrzowe) - gniazda żeńskie (szczelinowe)
Kolor
Czerwone
Złącze 1.
NEMA 5-15P
Napięcie znamionowe
125V
Złącze 2.
IEC 320-C13
Prąd znamionowy (A)
10A
Liczba żył
3
Temperatura robocza
105°C
Typ sznura
SJT
Bazowy numer produktu
Przekrój przewodu
18 AWG