3644-18-1-0500-007-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-3644-18-1-0500-007-1-TS-ND
1175-3644-18-1-0500-007-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
3644-18-1-0500-007-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 18AWG GRN FOOT
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 AWG Podłączenie Przewód 34/0,0071" Zielone 1000V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,110" (2,79mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,031" (0,80mm)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Aktywny
Napięcie
1000V
Typ kabla
Temperatura robocza
150°C