3644-18-1-0500-012-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-3644-18-1-0500-012-1-TS-ND
Producent
Numer produktu producenta
3644-18-1-0500-012-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 18AWG GRAY
Szczegółowy opis
18 AWG Podłączenie Przewód 34/0,0071" Szare 1000V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,110" (2,79mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,031" (0,80mm)
Napięcie
1000V
Typ kabla
Temperatura robocza
150°C