3321-18-1-0500-003-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-3321-18-1-0500-003-1-TS-ND
1175-3321-18-1-0500-003-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
3321-18-1-0500-003-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 18AWG YEL FOOT
Szczegółowy opis
18 AWG Podłączenie Przewód 34/0,0071" Żółte 600V 500,0' (152,4m)
Średnica płaszcza (izolacji)
0,110" (2,79mm)
Grubość płaszcza (izolacji)
0,032" (0,81mm)
Napięcie
600V
Przekrój przewodu
Temperatura robocza
150°C