3321-18-1-0500-001-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-3321-18-1-0500-001-1-TS-ND
1175-3321-18-1-0500-001-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
3321-18-1-0500-001-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 18AWG BLACK
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 AWG Podłączenie Przewód 34/0,0071" Czarne 600V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Materiał płaszcza (izolacji)
Prod.
Średnica płaszcza (izolacji)
0,110" (2,79mm)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Grubość płaszcza (izolacji)
0,032" (0,81mm)
Status części
Aktywny
Długość
500,0' (152,4m)
Typ kabla
Napięcie
600V
Przekrój przewodu
Temperatura robocza
150°C