3266-20-1-0500-011-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN458GY-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
3266-20-1-0500-011-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 20AWG GRN/YEL 100'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 AWG Podłączenie Przewód 21/0,0071" Zielone, żółte 300V 100,0' (30,5m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,073" (1,85mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
100,0' (30,5m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 125°C