3266-20-1-0500-004-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN452R-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
3266-20-1-0500-004-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 20AWG RED 100'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 AWG Podłączenie Przewód 21/0,0071" Czerwone 300V 100,0' (30,5m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,073" (1,85mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
100,0' (30,5m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 125°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
21/0,0071"
Parametry znamionowe
Typ UL 3266
Materiał żyły
Funkcje
Odporny na oleje
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Wycofane
Ten produkt nie jest już sprzedawany przez DigiKey.
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 20AWG BLK 100'
W magazynie: 0
Cena jednostkowa:
HOOK-UP STRND 20AWG WHT 100'
W magazynie: 0
Cena jednostkowa:
HOOK-UP STRND 20AWG YEL 100'
W magazynie: 1
HOOK-UP STRND 20AWG BLU 100'
HOOK-UP STRND 20AWG BRN 100'
W magazynie: 2
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 20AWG RED
HOOK-UP STRND 20AWG 300V RED 50'
HOOK-UP STRND 20AWG 300V RED 25'