3266-18-1-0500-010-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN467V-50-ND
Producent
Numer produktu producenta
3266-18-1-0500-010-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 18AWG VIOLET 50'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 AWG Podłączenie Przewód 34/0,0071" Fioletowe 300V 50,00' (15,24m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,083" (2,11mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Długość
50,00' (15,24m)
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 125°C
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 12
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BLK 50'
W magazynie: 0
Cena jednostkowa:
HOOK-UP STRND 18AWG 300V WHT 50'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 18AWG 300V YEL 50'
Cena jednostkowa:
HOOK-UP STRND 18AWG 300V RED 50'
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BLU 50'