3266-18-1-0500-002-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN460W-50-ND
Producent
Numer produktu producenta
3266-18-1-0500-002-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 18AWG 300V WHT 50'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 AWG Podłączenie Przewód 34/0,0071" Białe 300V 50,00' (15,24m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,083" (2,11mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
50,00' (15,24m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 125°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
34/0,0071"
Parametry znamionowe
Typ UL 3266
Materiał żyły
Funkcje
Odporny na oleje
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Wycofane
Ten produkt nie jest już sprzedawany przez DigiKey.
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BLK 50'
W magazynie: 0
Cena jednostkowa:
HOOK-UP STRND 18AWG 300V YEL 50'
W magazynie: 0
Cena jednostkowa:
HOOK-UP STRND 18AWG 300V RED 50'
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BLU 50'
W magazynie: 1
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BRN 50'
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 18AWG WHITE
HOOK-UP STRND 18AWG WHT 100'
HOOK-UP STRND 18AWG 300V WHT 25'