3266-18-1-0500-002-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN460W-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
3266-18-1-0500-002-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 18AWG WHT 100'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 AWG Podłączenie Przewód 34/0,0071" Białe 300V 100,0' (30,5m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,083" (2,11mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Długość
100,0' (30,5m)
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 125°C
Dodatkowe zasoby
Wycofane
Ten produkt nie jest już sprzedawany przez DigiKey.
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 18AWG BLK 100'
W magazynie: 0
Cena jednostkowa:
HOOK-UP STRND 18AWG YEL 100'
W magazynie: 0
Cena jednostkowa:
HOOK-UP STRND 18AWG RED 100'
HOOK-UP STRND 18AWG BLU 100'
HOOK-UP STRND 18AWG BRN 100'
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 18AWG WHITE
HOOK-UP STRND 18AWG 300V WHT 50'
HOOK-UP STRND 18AWG 300V WHT 25'