3239-18-1-0500-011-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN105GY-500-ND
Producent
Numer produktu producenta
3239-18-1-0500-011-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 18AWG GREEN YELLOW
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 AWG Podłączenie Przewód 34/0,0071" Zielone, żółte 3000V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,025" (0,63mm)
Prod.
Długość
500,0' (152,4m)
Opakowanie
Szpula
Napięcie
3000V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-50°C - 150°C
Typ kabla
Kolor płaszcza
Przekrój przewodu
Parametry znamionowe
Typ UL 3239
Splot żyły
34/0,0071"
Funkcje
Wysoka temperatura, odporność na olej
Materiał żyły
Rozmiar szpuli
500,0' (152,4m)
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Średnica płaszcza (izolacji)
0,098" (2,48mm)