3135-22-1-0500-011-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN102GY-500-ND
Producent
Numer produktu producenta
3135-22-1-0500-011-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 22AWG GRN/YEL 500'
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 AWG Podłączenie Przewód 17/0,0063" Zielone, żółte 600V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,030" (0,76mm)
Prod.
Długość
500,0' (152,4m)
Opakowanie
Szpula
Napięcie
600V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-30°C - 150°C
Typ kabla
Kolor płaszcza
Przekrój przewodu
Parametry znamionowe
Typ UL 3135
Splot żyły
17/0,0063"
Funkcje
Wysoka temperatura, odporność na olej
Materiał żyły
Rozmiar szpuli
500,0' (152,4m)
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Średnica płaszcza (izolacji)
0,091" (2,31mm)