3135-22-1-0500-004-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN102R-500-ND
Producent
Numer produktu producenta
3135-22-1-0500-004-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 22AWG RED 500'
Szczegółowy opis
22 AWG Podłączenie Przewód 17/0,0063" Czerwone 600V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,091" (2,31mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,030" (0,76mm)
Napięcie
600V
Typ kabla
Temperatura robocza
-30°C - 150°C