3135-16-1-0500-005-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN676L-50-ND
Producent
Numer produktu producenta
3135-16-1-0500-005-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 16AWG BLU 50'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 AWG Podłączenie Przewód 26/0,0100" Niebieskie 600V 50,00' (15,24m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,119" (3,02mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,030" (0,76mm)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
600V
Typ kabla
Temperatura robocza
-30°C - 200°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
26/0,0100"
Parametry znamionowe
Typ UL 3135
Materiał żyły
Funkcje
Wysoka temperatura, odporność na olej
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 4
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 16AWG YEL 50'
W magazynie: 15
HOOK-UP STRND 16AWG WHT 50'
W magazynie: 3
HOOK-UP STRND 16AWG 600V RED 50'