3135-16-1-0500-004-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN675R-50-ND
Producent
Numer produktu producenta
3135-16-1-0500-004-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 16AWG 600V RED 50'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 AWG Podłączenie Przewód 26/0,0100" Czerwone 600V 50,00' (15,24m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,119" (3,02mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,030" (0,76mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
50,00' (15,24m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
600V
Typ kabla
Temperatura robocza
-30°C - 200°C