3132-26-1-0500-002-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-3132-26-1-0500-002-1-TS-ND
1175-3132-26-1-0500-002-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
3132-26-1-0500-002-1-TS
Opis
WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
26 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0063" Białe 300V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,051" (1,30mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-30°C - 150°C