3132-22-1-0500-001-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN100B-25-ND
Producent
Numer produktu producenta
3132-22-1-0500-001-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLK 25'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 AWG Podłączenie Przewód 22/0,0055" Czarne 300V 25,00' (7,62m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,063" (1,60mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Długość
25,00' (7,62m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-30°C - 150°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
22/0,0055"
Parametry znamionowe
Typ UL 3132
Materiał żyły
Funkcje
Wysoka temperatura, odporność na olej
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Wycofane
Ten produkt nie jest już sprzedawany przez DigiKey.
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 22AWG 300V WHT 25'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 22AWG 300V YEL 25'
W magazynie: 8
HOOK-UP STRND 22AWG 300V RED 25'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLU 25'
W magazynie: 9
HOOK-UP STRND 22AWG 300V GRN 25'
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLK 50'