3132-16-1-0500-002-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN663W-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
3132-16-1-0500-002-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 16AWG WHT 100'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 AWG Podłączenie Przewód 26/0,0100" Białe 300V 100,0' (30,5m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,091" (2,31mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
100,0' (30,5m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-30°C - 150°C