Ilustracja dla 3132-16-1-0500-001-1-TS jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3132-16-1-0500-001-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-3132-16-1-0500-001-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
3132-16-1-0500-001-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 16AWG BLK FOOT
Szczegółowy opis
16 AWG Podłączenie Przewód 26/0,0100" Czarne 300V Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Kategoria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Prod.
Długość
Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Napięcie
300V
Temperatura robocza
-30°C - 150°C
Typ kabla
Kolor płaszcza
Przekrój przewodu
Parametry znamionowe
Typ UL 3132
Splot żyły
26/0,0100"
Funkcje
Wysoka temperatura, odporność na olej
Materiał żyły
Rozmiar szpuli
500,0' (152,4m)
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Średnica płaszcza (izolacji)
0,091" (2,31mm)