Ilustracja dla 3122-24-1-0500-004-1-TS jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3122-24-1-0500-004-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-3122-24-1-0500-004-1-TS-ND
Producent
Numer produktu producenta
3122-24-1-0500-004-1-TS
Opis
WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0079" Czerwone 300V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,071" (1,80mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Seria
Długość
500,0' (152,4m)
Opakowanie
Szpula
Napięcie
300V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-50°C - 200°C