3122-24-1-0500-004-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-3122-24-1-0500-004-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
3122-24-1-0500-004-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 24AWG RED FEET
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0079" Czerwone 300V Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,071" (1,80mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Seria
Długość
Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Opakowanie
Digi-Spool™, szpula ciągła
Napięcie
300V
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Temperatura robocza
-50°C - 200°C