3122-18-1-0500-004-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN332R-50-ND
Producent
Numer produktu producenta
3122-18-1-0500-004-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 18AWG 300V RED 50'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0157" Czerwone 300V 50,00' (15,24m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,095" (2,41mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Seria
Długość
50,00' (15,24m)
Napięcie
300V
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Temperatura robocza
-50°C - 200°C
Typ kabla
Kolor płaszcza
Przekrój przewodu
Parametry znamionowe
Typ UL 3122
Splot żyły
7/0,0157"
Funkcje
Odporny na oleje
Materiał żyły
Bazowy numer produktu
Materiał płaszcza (izolacji)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Wycofane
Ten produkt nie jest już sprzedawany przez DigiKey.
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BLK 50'
W magazynie: 5
HOOK-UP STRND 18AWG 300V WHT 50'
W magazynie: 21
HOOK-UP STRND 18AWG 300V YEL 50'
W magazynie: 8
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BLU 50'
W magazynie: 5
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BRN 50'
W magazynie: 4
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 18AWG RED 100'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 18AWG RED 500'
W magazynie: 7
HOOK-UP STRND 18AWG 300V RED 25'