Ilustracja dla 3122-18-1-0500-004-1-TS jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3122-18-1-0500-004-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-3122-18-1-0500-004-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
3122-18-1-0500-004-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 18AWG RED FOOT
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0157" Czerwone 300V Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Kategoria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Prod.
Długość
Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Seria
Napięcie
300V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-50°C - 200°C
Typ kabla
Kolor płaszcza
Przekrój przewodu
Parametry znamionowe
Typ UL 3122
Splot żyły
7/0,0157"
Funkcje
Odporny na oleje
Materiał żyły
Rozmiar szpuli
500,0' (152,4m)
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Średnica płaszcza (izolacji)
0,095" (2,41mm)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 500 Stopy
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
DługośćCena jednostkowa (za stopę)Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 18AWG RED 100'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 18AWG 300V RED 50'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 18AWG RED 500'
W magazynie: 7
HOOK-UP STRND 18AWG 300V RED 25'