300-30-26-GR-0250F
Numer produktu DigiKey
CN215GR-250-ND
Producent
Numer produktu producenta
300-30-26-GR-0250F
Opis
CBL RIBN 26COND 0.025 GRAY 250'
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kable taśmowe Szare 26 żyły 0,025" (0,64mm) Płaski kabel 250,0' (76,20m)
Kategoria
Kolor płaszcza
Prod.
Grubość taśmy
0,026" (0,66mm)
Opakowanie
Szpula
Szerokość taśmy
0,650" (16,51mm)
Status części
Aktywny
Materiał płaszcza (izolacji)
Polichlorek winylu (PCW)
Typ kabla
Płaski kabel
Napięcie
150 V
Liczba żył
26
Temperatura robocza
105°C
Raster
Parametry znamionowe
Typ UL 2678
Długość
250,0' (76,20m)
Materiał żyły
Miedź, niepowlekana
Przekrój przewodu
30 AWG
Rezystancja izolacji
100MOhm
Splot żyły
Drut, 7 żył / 38 AWG