300-30-26-GR-0250F
Numer produktu DigiKey
1175-300-30-26-GR-0250F-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
300-30-26-GR-0250F
Opis
CBL RIBN 26COND 0.025 GRAY FOOT
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kable taśmowe Szare 26 żyły 0,025" (0,64mm) Płaski kabel Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Kategoria
Grubość taśmy
0,026" (0,66mm)
Prod.
Szerokość taśmy
0,650" (16,51mm)
Opakowanie
Digi-Spool™, szpula ciągła
Materiał płaszcza (izolacji)
Polichlorek winylu (PCW)
Status części
Aktywny
Napięcie
150 V
Typ kabla
Płaski kabel
Temperatura robocza
105°C
Liczba żył
26
Parametry znamionowe
Typ UL 2678
Raster
Materiał żyły
Miedź, niepowlekana
Długość
Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Rezystancja izolacji
100MOhm
Przekrój przewodu
30 AWG
Znak pierwszej żyły
Czerwone
Splot żyły
Drut, 7 żył / 38 AWG